PRÁVĚ ČTETE

TREND / Jak na boyfriend styl

TREND / Jak na boyfriend styl


Džíny, které vypadají, jako byste je ukradla z šatníku své drahé polovičky, nadrozměrné bundy a saka s vyhrnutými rukávy, volná trička a pánské šortky do pasu. Celý boyfriend styl, který v našich končinách nemá český ekvivalent, vznikl přesně tak, jak jeho název napovídá – z odcizení nebo vypůjčení kousků z šatníků našich chlapců. Jeho zúžené nohavice, které jsou na nás tak akorát větší, volná trička, která vypadají skvěle s vysokými kalhotami, saka, tašky, svetry. Celý trend odstartoval, když začaly velké módní řetězce vytvářet pánské kousky jako součást dámské konfekce. Potom expandoval a drží se dodnes. 

Foto: TheVisionPhotos

Jak ho nosit?

Celý boyfriend styl je hlavně o dvou věcech – kouscích, které na vás vypadají tak o číslo větší, a vyhrnutých rukávech. Právě ty dávají jasně najevo, že jsou ušité na míru jejich mužskému nositeli.

Jak nosit jeho kalhoty?

Oblečte si jeho džíny, svoji košili a ženskost podtrhněte sandály na pěkně vysokém podpatku. V tomto trendu jsou totiž ženské kousky vítané víc než v jakémkoliv jiném. Jestli se v botách na podpadku necítíte dobře, vyměňte volnu košili za obtáhnuté tričko s výstřihem na zádech a na nohy si obujte balerínky nebo plátěné tenisky.

boyfriend IMG_0050-3-1

 

Jak nosit jeho tričko?

Jeho tričko potřebuje dodat ženskou siluetu. Tu vytvoříte díky obtáhnuté minisukni nebo rafinovaně střiženým nohavicím s vysokým pasem. Díky ženské spodní části těla můžete nahoře ještě přitvrdit a přes tričko i přehodit jeho bundu nebo sako. Ohrňte rukávy a je to.

IMG_0110-3-1 IMG_0111-3-1Zuz Gasparovičová

Zuz pracuje ako slovenská šéfredaktorka časopisu ZOOT. Baví ju čítanie a písanie, papier, notýsky, fotky, knihy a lesy, cestovanie (to najviac!), móda, veľké kabáty, pletené čapice, vlastne pletenie samotné, dychberúce interiéry, káva, dobré jedlo a lacné víno, beh a skoré rána, keď ešte všetci spia.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

INSTAGRAM
Jak čtete ZOOT vy? #casopiszoot