PRÁVĚ ČTETE

TOP 5 kousků podle Lucie Šumové

TOP 5 kousků podle Lucie Šumové


Lucie Šumová si založila svůj blog na konci roku 2010, když jí bylo 13 let. Teď je jí 19 a její láska k blogování je stále silná jako trám. Zamlouvá se jí mít na internetu vlastní prostor, kde může sdílet své nadšení pro módu a názory. To, že díky němu pozná nové a inspirativní lidi, je pro ni další významné plus. Lucčiným poznávacím znamením je kožená bunda, kterou nejradši přehazuje přes šaty, aby je krapet „odněžnila“ a dala jim ten správný říz. Spoléhá na pravidlo, že méně je více.

 

Lucie Šumová

batoh CALVIN KLEIN, tenisky GANT, šaty VERO MODA, bunda DOROTHY PERKINS, hodinky KOMONO

1. Vážně si pořiďte batoh, je to super pohodlný! Já už jich doma pár mám, ale nedávno jsem se zamilovala do tohoto od Calvina Kleina.

2. Prohlédli jste si pořádně ten batoh? Tyto slip on od Gantu jsou k němu stvořené a já opravdu potřebuju oba kousky! Boty jsou navíc kožené, takže se do nich vyplatí investovat. Vydrží krásné mnohem déle.

3. Nedávno jsem si pořídila podobné šaty v černé a nosím je skoro pořád. Je na čase si koupit další, třeba tyto, aby mě neomrzely! Jsou pohodlně volné a ačkoliv vypadají docela obyčejně, rukávy je dělají zajímavými.

4. Vyšívané vzory se v obchodech objevují čím dál více. Jsou na šatech, topech, bundách, botách, kabelkách, ale i páscích. Toto léto nesmí chybět podobný kousek nikomu z nás. Kdybych si tuto bundičku kupovala, tak v co největší velikosti! Takové oversized kousky mám nejradši.

5. Když zapomenu hodinky, tak je to pro mě vážně den blbec! Musím je mít pořád, nějak jsem si na ně zvykla a už se bez nich neobejdu. Na ZOOTu mě zaujaly tyto zlaté Komono.


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

INSTAGRAM
Jak čtete ZOOT vy? #casopiszoot