TOP 5 kousků podle Iri Novak


Novinářka, blogerka, copywriterka a milovnice komiksů. Seznamte se s Iri Novak, která prostředí zpravodajské agentury vyměnila za nezávislé psaní o designu, módě a ilustraci. Její texty a designové nápady můžete objevovat na blogu Můj dům, můj squat, kde najdete také 5 důvodů, proč miluje ZOOT. A teď a tady k nim přidává 5 aktuálně nejmilovanějších ZOOT kousků.Iri Novak

1. Je trochu zvláštní vybírat zimní kabát v létě, ale až se mě zima zeptá, já budu připravená (stát se elegantní Červenou karkulkou).

2. Snaha. Český design, české řemeslo, česká kvalita. Krásná a nadčasová. Letní procházky budou letos fajn.

3. Může být něco lepšího, než krásné šaty, které si upravíte na míru (své postavě i aktuální náladě) a s jejich pořízením zároveň pomůžete opuštěným pejskům?

4. Černé psaníčko s výšivkou. Mrklo na mě svýma modrýma očima a já okamžitě věděla, že bez něj nemůžu žít.

5Cool ponožky od Světlany Ciglerové ze studia Vjemy jsou mixem českého kubismu a severské přírody, který má magickou přitažlivost. Díváte se na ně a víte, že je chcete. Mít & nosit.


Dana Fráňová

Dana je zástupkyně šéfredaktorky časopisu ZOOT. Píše, fotí, čte, vaří a peče. Kolem prstu si ji omotáte díky avokádům, lívancům a arašídovému máslu, knížkám a psům. Miluje svou psí smečku - oříška Olivu (#zivotsolivou), její mámu Amy a rotvajlera Buckyho, Instagram a trajdání všude možně.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

INSTAGRAM
Jak čtete ZOOT vy? #casopiszoot