PRÁVĚ ČTETE

TALLY WEiJL: Trendy kousky pro sebevědomé holky

TALLY WEiJL: Trendy kousky pro sebevědomé holky


Švýcarsko už dávno není jen zemí čokolády a kvalitních hodinek, ale i místem, odkud přichází módní inspirace. Třeba v podobě značky TALLY WEiJL.

Příběh TALLY WEiJL začal v roce 1984 v jedné malé garáži. Mladá Tally Elfassi-Weijl tam tehdy začala navrhovat oblečení, aby se zabavila do začátku semestru na univerzitě v Lausanne. Se svým obchodním partnerem Beatem Gruningem potom v malém fiatu rozváželi konfekci do velkých švýcarských módních domů a butiků. Receptem na úspěch se stala jejich schopnost dodávat novou kolekci každý měsíc. Po otevření prvních obchodů a úspěšném zavedení konceptu franšízy se jejich podnikání začalo rozrůstat do dalších zemí. V současnosti TALLY WEiJL vlastní 800 obchodů ve 37 zemích a má přes 3 400 zaměstnanců po celém světě.

Podzimní kolekce má téma „wild heart“ neboli divoké srdce. Najdete v ní vše od měkkých pletených svetrů přes sportovní mikiny až po potištěné košile a sexy body – letošní podzim se proto nebojte kombinovat styly. Všechno je dovoleno. Ať je vám bližší duše velkoměsta, nebo příroda, módní dobrodružství je garantováno. Milovnice parek mají na výběr z mnoha střihů a stylů v odstínech hnědé, modré a khaki. Zavrtejte ruce do kapes a vyrazte na výlet. S detaily z umělé kožešiny nebo stylovými záplatami rozhodně nezapadnete do městské šedi. A nezapomeňte mrknout na bombery, které letos slaví svůj velký návrat. V kombinaci s džínami a teniskami budete za holku do nepohody, s podpatky se z vás zase stane královna stylu. Už víte, která varianta je vašemu divokému srdci nejbližší?

318332

TALLY WEiJL VE 3 SLOVECH:

TRENDY: Must-have kousky pro mladé ženy podle posledních trendů.

DENIM: Světle nebo tmavě modré, vyšisované nebo s bláznivým efektem, skinny nebo boyfriend… TALLY WEiJL má džíny pro každou postavu a styl.

SEBEJISTOTA: Pro ženy, které se chtějí cítit krásné, sexy a sebevědomé.

TŘI KOUSKY, KTERÉ MUSÍTE MÍT

Líbí se vám TALLY WEiJL? Zkuste také:

  

 

 


Thea Kučerová

Thea je šéfredaktorka časopisu ZOOT. Věří, že svět okolo nás je potřeba zpomalovat.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

INSTAGRAM
Jak čtete ZOOT vy? #casopiszoot