PRÁVĚ ČTETE

Život je o poznávání nových věcí, tak #proctonezku...

Život je o poznávání nových věcí, tak #proctonezkusit!


Zkoušejte nové věci každý den! Protože kdo nic nezkusí, nic nezažije. Ať už je to nová nečekaná barva, trend, na který jste nikdy neměli odvahu, nebo týden bez mobilu, pojďte do toho! A navíc – díky ZOOTím Výdejnám radosti platíte až po vyzkoušení jen to, co vám perfektně padne. 

Tento rok jsme se rozhodli ještě více překračovat hranice a dělat věci jinak. Přizvali jsme naše oblíbené blogerky, známé osobnosti, ale i vás ZOOTery a vyhlásili jsme tuto sezónu jako dobu zkoušení všeho nového. Těšte se na celebrity, tak jak je neznáte, které si vzali do parády naši stylisti, na kolekce, které popíchnou vaši kreativitu, nebo se od 1. května zúčastněte naší 30denní #proctonezkusit výzvy (sledujte také náš Instagram). Všechno tohle a ještě víc najdete v rubrice #proctonezkusit.

Svezte se na vlně letošních žhavých trendů „denim on denim“ a nebo obujte tenisky k saku. A víte, co je super? Že si je navíc můžete stejně jako jiné kousky na ZOOTu nejdříve zdarma vyzkoušet na našich Výdejnách radosti. Ale jak to vlastně funguje?

OBJEDNÁM, VYZKOUŠÍM, CO MI NENÍ, NEPLATÍM!

jaktofunguje

CO NOVÉHO JSTE DNESKA ZKUSILI VY?

Každý týden vybereme jednoho z vás, který přijme naši výzvu a řekne sobě i světu Instagramu #proctonezkusit se @zoot_cz, a odměníme ho poukázkou na ZOOT v hodnotě 1000 Kč.


Thea Kučerová

Thea je šéfredaktorka časopisu ZOOT. Věří, že svět okolo nás je potřeba zpomalovat.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

INSTAGRAM
Jak čtete ZOOT vy? #casopiszoot