PRÁVĚ ČTETE

M&Co: Pro ženy, které dobře vědí, co jim sluší...

M&Co: Pro ženy, které dobře vědí, co jim sluší


Rodina, spolehlivost, důvěra, zodpovědnost. Není to v dnešní době superrychlých trendů a divoké spotřeby trochu passé? Není! Seznamte se s M&Co, novou značkou na ZOOTu, která rozradostní všechny ženy.

Ne, tohle nejsou jen plané reklamní řečičky. Stačí se podívat téhle britské módní společnosti na zoubek. Když před 50 lety otevírala první pobočku, šlo o rodinný byznys. Dnes už jich má 300 a v jádru se nic nezměnilo. Ze 4 tisícovek zaměstnanců jich je téměř čtvrtina svému zaměstnavateli věrná víc než 10 let. A pozor, najdou se i matadoři/matadorky s více než třicetiletou výdrží. Je jasné, že si jich M&Co nadevše cení, protože jedině čas prokáže opravdový charakter.

Modely M&Co jsou pro ženy v nejlepších letech, které dobře vědí, co jim sluší. Spojuje je vysoká kvalita a ceny, které se naopak drží příjemně při zemi. Nezáleží na postavě ani denní době. Tahle značka tvoří pro ženy takové, jaké jsou. Rozpětí velikostí tak sahá od S až po 4XL, protože v tomhle ohledu na velikosti nezáleží. Každá je krásná!

Zodpovědně se M&Co staví ke své společenské roli, protože se angažuje v několika charitativních projektech. Od roku 2003 značka věnovala už dva miliony liber na výzkum rakoviny. Zaměstnanci navíc odevzdávají část svého platu v rámci tzv. Payroll giving na záslužné účely. A v neposlední řadě je tu projekt ETHICAL TRADE, který dbá na kvalitu práce i života pracovníků módních továren v rozvojových zemích.

Tahle značka si nás pěkně získala, a tak jí posíláme nadšeně dál. Teď jste na řadě vy!

 

M&Co VE 3 SLOVECH:

DOSTUPNOST: Kvalitní kousky za dostupné ceny.

VARIABILITA: Spektrum stylů pro všechny příležitosti a velikostí pro všechny postavy (od těch twiggy až po holky „krev a mlíko“).

ZODPOVĚDNOST: Značka se angažuje v boji proti rakovině a dbá o životní podmínky dělníků ve svých továrnách.

DEGUSTAČNÍ PORCE M&Co NABÍDKY:Lukáš Žegklitz

Lukáš je ZOOTí copywriter, takže patří do řádu psavců. Ze všeho nejradši má cestování, asijské gastro a kinematografii v celé svojí kráse. V módě si nejvíc libuje ve streetwearu a athleisure, asi protože se ve volných chvílích rád projede na longu nebo zahází na koš.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

INSTAGRAM
Jak čtete ZOOT vy? #casopiszoot