PRÁVĚ ČTETE

Jak se nalíčit na ples? Snadno a rychle, no fakt!...

Jak se nalíčit na ples? Snadno a rychle, no fakt!


Plesová sezóna jde do finiše a my chceme, abyste se na posledních plesech sezóny pořádně vyšvihly! Co na sebe jsme vám radili tady. Teď vám zkusíme ulehčit trable, pokud řešíte, co udělat s vaší tváří. Poprosili jsme Gabču z Estée Lauder, aby nás, make-upově méně zručné, naučila, jak se nalíčit tak, aby výsledek připomínal práci make-up artistů bez toho, abychom musely absolvovat vizážistické kurzy. A tady je výsledek! Inspirujte se a naličte se na ples, do práce nebo jen tak pro radost.

 

 

TIP z Estée Lauder:
Jestli chcete make-up, který vám vydrží od rána do noci a navíc bude dokonale odpovídat odstínu vaší pleti, zkuste Double Wear  Stay-in Place Make-up. Přijďte najít váš odstín 9.3. do pražské výdejny na Vysočanské, 22.3. do brněnské výdejny na Nových Sadech a o den později do ostravské výdejny. Nebo se kdykoliv zastavte do butiků Estée Lauder. O Double Wear a jeho zázračných schopnostech si můžete víc přečíst tady.

 

Video & fotka: Lumír Hovančík

Make-up: Estée Lauder, Gabriela Kožíšková


Dana Fráňová

Dana je zástupkyně šéfredaktorky časopisu ZOOT. Píše, fotí, čte, vaří a peče. Kolem prstu si ji omotáte díky avokádům, lívancům a arašídovému máslu, knížkám a psům. Miluje svou psí smečku - oříška Olivu (#zivotsolivou), její mámu Amy a rotvajlera Buckyho, Instagram a trajdání všude možně.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

INSTAGRAM
Jak čtete ZOOT vy? #casopiszoot