PRÁVĚ ČTETE

Eastpak is back: Legendární batohy opět na ZOOTu...

Eastpak is back: Legendární batohy opět na ZOOTu


Víte co mají společného džípy, počítače, mikrovlnky a batohy Eastpak? Jejich prototypy byly navrženy pro účely armády… a pak někomu došlo, že tuhle super věc ocení kromě drsných vojáků i civilisti. A stylisti, protože army styl teď letí, tak pozor na Eastpak!

S čím přežijete na frontě, s tím přežijete ve škole.
Život (školáka) je boj, ne? Takhle nejspíš uvažovali američtí studenti, kteří začali v šedesátých letech původně armádní batohy nosit do školy. Všiml si toho syn zakladatele téhle bostonské značky, a tak netrvalo dlouho, než se kousky Eastpak oficiálně objevily na spotřebitelském trhu (1976). K nám se vrací po několikaleté odmlce a jsou připraveny krýt vám záda.

eastpak zoot

Nadčasový styl ve městě i za ním.
Domýšlivý člověk si dá rychle dohromady, že s takovou historií se dá na Eastpak spolehnout ve všech ohledech. Jednoduchý funkční styl z módy ještě nikdy nevyšel a materiál má asi tolik slabých míst, jako soupiska kanadské hokejové reprezentace (to znamená přesně 0, pokud se nevyznáte ve sportu). Sečteno a podtrženo budete mít odolného parťáka, který přežije městské trendy i horské větry.

Žhavý tip ZOOTu.
A jaký model jsme si zamilovali my v ZOOTu? Odpověď zní Floid! Tenhle fešák je zástupce vyšší řady módních funkčních batohů, které využijete hlavně v městském prostředí. Disponuje polstrovaným tělem a oddělenou kapsou na notebook. Stejně tak je vhodný pro nošení dokumentů a dalších pracovních či studijních materiálů, které se v tomto batohu nikdy nezmačkají. A nebojte, záda vás v něm jen tak nerozbolí (pokud se právě nechystáte ukrást pár zlatých cihliček). Pohodlné nošení totiž umocňuje ergonomický popruh.

Tak zapomeňte na to, co zpívali Pet Shop Boys, a vydejte se na východ. Go East(pak)!


Lukáš Žegklitz

Lukáš je ZOOTí copywriter, takže patří do řádu psavců. Ze všeho nejradši má cestování, asijské gastro a kinematografii v celé svojí kráse. V módě si nejvíc libuje ve streetwearu a athleisure, asi protože se ve volných chvílích rád projede na longu nebo zahází na koš.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

INSTAGRAM
Jak čtete ZOOT vy? #casopiszoot