PRÁVĚ ČTETE

TOP 5 kousků podle Martiny Bechyňové alias theblon...

TOP 5 kousků podle Martiny Bechyňové alias theblondieverse


Theblondieverse je…
Oficiálně copywriter na volné noze.
Neoficiálně módní blogerka v důchodu. A hlavně snílek, kterej píše hlubokomyslný knížky i strašně trapný facebookový příspěvky, fotí krásy světa na svůj Instagram, maluje obrazy, píše básničky, hodně čte, filozofuje nad životem, pije gin tonic (ale jedině s okurkou), blázní a ve volných chvilkách se snaží měnit svět.
Podle vlasů mě nepoznáte – jednou jsou modrý, jindy tyrkysový. Růžový. Hnědý. Blonďatý. Těžko říct, co mám na hlavě právě teď.
Brzy svůj život přesunu do dodávky, kterou jsme si s mým klukem na podzim koupili. To bude co nevidět náš rajón!

Saved Pictures

 

1. Být, či nebýt? Vansky, či Conversky? To se ve mně dost dlouho pralo. Po čtvrt roce stráveném v těchto kráskách mám naprosto jasno. Vansky do každýho botníku!

 

2. Povinná výbava do metra, na poštu, do obchodu a vlastně úplně kamkoliv, kde můžete vykouzlit pár lidem úsměv na tváři.

 

3. My lidi máme tendenci se pořád někam hnát. Proč? Kam? Kdy to přestane? Dlouho jsem se učila nekoukat na hodinky a čas nechávat jen tak hezky příjemně plynout. Přesto jsou hodinky DW taková moje klasika, která mi za těch pár let přirostla k ruce.

 

4. Minimalismus aplikuju nejenom v životě, ale i v oblékání. A bílá košile je pro mě jako plátno, které si můžete pomalovat dle vkusu. Někdy ji zastrčím do sukně a doplním rudou rtěnkou, jindy nechám vlát přes roztrhaný džíny. Sice si ji vždycky někde zaprasím (důležité pravidlo: bílé košile a jídlo, lavičky ani zdi se spolu nekamarádí), ale žít bych bez ní nemohla.

 

5. Dostala jsem se do fáze, kdy mi k životu stačí jedna jediná kabelka – malá, praktická a snadno kombinovatelná. A jestli mi někdy odejde do kabelkovýho nebíčka, tak jdu do téhle šedé! Šedá je fajnová. Šedou mám ráda. Hodí se totiž ke všemu. Třeba k šedivému tričku, k šedivému laku na nehty, k šedivému pánovi s miliony na účtě…


Dana Fráňová

Dana je zástupkyně šéfredaktorky časopisu ZOOT. Nestydí se za svoji závislost na Pinterestu, Instagramu, avokádech a zvířatech všeho druhu. Nejšťastnější je, když sedí v kavárně s chlapcem nebo kamarády po boku, nebo když běhá po Moravě s Buckym, jejím tvrdohlavým rotvajlerem.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

INSTAGRAM
Jak čtete ZOOT vy? #casopiszoot